Nábor nových členů

Věkové omezení:   všichni do 15 let

Zahájení náboru: Hlavní nábor je tradičně pořádán na podzim (září, říjen), ale po celý rok jednotlivé tréninkové skupiny doplňujeme. Případně je možné se přijít jen podívat a nejrychlejší raketový sport světa si vyzkoušet. 

Jestliže se pro badminton rozhodnete, tak se vaše děti mohou těšit na to nejodbornější badmintonové vedení na ústecku. Trénovat je bude např. bývalá reprezentantka a vítězka extraligy Martina Hončíková, hrající kapitán prvoligového družstva Vojtěch Hájek, promovaný učitel tělocviku Vojtěch Oliverius. Ti budou doplněni asistenty, kteří se badmintonu také věnují dlouhodobě a pod odborným vedením a dále se vzdělávají. 

Všichni aktivní hráči, kteří projeví zájem o turnaje, dostanou oficiální hráčskou licenci Českého badmintonového svazu a v průběhu roku se mohou zúčastnit mnoha oficiálních turnajů. Mimo to pořádáme i několik velmi oblíbených klubových turnajů Rodiče s dětmi. V létě se pak vyjíždí ladit forma na novou sezonu do překrásného sportovního areálu v Rumburku.
Chemička Ústí je badmintonový oddíl s více než 50 letou tradicí, kdy se jeho odchovancům dařilo získávat domácí mistrovské tituly, ale jsou velmi úspěšní i v zahraničí. V několika posledních sezonách A-tým dospělých dosáhl vždy na medaili v 1. badmintonové lize. 


Trénink: 2x týdně, pondělí od 15:45 hod. do 16:45 hod. na SPŠ a ve středu od 15:45 a do 16:45 hodin na hale UJEP. Přihlášku naleznete níže ke stažení.

Vybavení:   Raketu si můžete přinést svou nebo vám ji do začátku zapůjčíme. V každém případě není vhodné kupovat novou bez konzultace s trenéry, sálová obuv (nesmí být tmavá podrážka!), švihadlo, pití. 

Podmínky:   Účast na obou trénincích (dle pokynů trenérů). Po náboru následuje zkušební doba, po které trenéři rozhodnou zda dotyčného hráče klub přijme za stálého člena.
Každý nový člen musí mít potvrzení o lékařské prohlídce (níže ke stažení), která má platnost jednoho kalendářního roku (lékařskou prohlídku je povinen hráč absolvovat každý rok, bez potvrzení od lékaře hráč nesmí trénovat ani hrát soutěže).
Přihlášku do oddílu naleznete níže ke stažení.

Pro doplňující informace kontaktujte V. Hájka (603 449 349)

ĉ
Petra Pilarova,
27. 2. 2014 4:11
ĉ
Petra Pilarova,
27. 2. 2014 4:11
Comments