Novinky‎ > ‎

Závěrečný turnaj GP-A U 13 - turnaj nejvyšší kategorie a naši reprezentanti

přidáno: 27. 6. 2017 13:19, autor: Adam Hájek
Na jeden z posledních turnajů letošní jarní části sezony a zároveň té nejvyšší kategorie - GP-A se probojovali Ondrdové Běhounek a Pálinkáš. Do haly v Benátkách vstoupili jako první (možná už se jim to nikdy nepovede), protože nečtou pozvánky, tak jako další členové realizačního týmu :-), a nevěděli proto, že se jako na jediném turnaji v ČR hraje od deseti hodin.
Možná díky počátečnímu přepálenému začátku z jednoho z Ondrů spadl standardní stres a se soupeři se moc nepáral. V mixu to během soboty dotáhli se spoluhráčkou z Pardubic Apolenou Bártovou do semifinále, když dokázali porazit i nasazený pár č. 3. To samé zopakoval Ondra ještě v singlu, když znovu porazil, tak jako v mixu, nasazenou trojku Hrubce a účast v nědělních finálových zápasech tak měl jistou.
Ve sbírce tří bronzů mu chyběl jen lepší los ve čtyřhře, když skončili spolu s Ondrou Pálinkášem na lopatě nasazeným jedničkám ve čtvrtfinále a dosáhli tak na pěkné 5. místo. (kdyby byl lepší los, tak by jim slušelo určitě zase to třetí místo.)
Nebudeme však neskromní a poděkujeme si všichni - hráči i trenéři ke krásným třetím a pátým místům v Česku. Je nás tady na tu bednu dost.
Jen pro představu, za Severočeskou oblast se turnaje zúčastnily kluby: Chemička Ústí, Baník Most, TU Liberec a Badminton Vesec. Všechny tyto kluby měly mezi nejlepšími 24 hráči ČR po dvou zástupcích.

Comments