Novinky‎ > ‎

Velikonoční turnaj GP C U17

přidáno: 28. 4. 2014 3:38, autor: Petra Pilarova   [ aktualizováno 28. 4. 2014 12:41 ]
Dne 26. 4. 2014 se konal otevřený turnaj GPC U17 v Teplicích. Na turnaj od nás odjeli Martin Bolina, Adam Šrámek, David Hrdlička a Míra Müller. Kluci si z turnaje odvezli všechna prvenství, co šla a přidali k tomu ještě dvě 2. místa a jedno 3. místo.

Mix hráli všichni. Míra - Habancová (Goram Teplice) a David - Beláková (Baník Most) bohužel nedokázali projít přes první kolo. Zato Adam s Foukalovou (Slovan Vesec) a Martin s Hejčlovou (Goram Teplice) se probojovali až do finále, kde v bitvě na tři sety byl lepší Martin s Hejčlovou.

Dvouhra měla podobný průběh jako mix. Míra v prvním kole nestačil na Kupsu. David první kolo vyhrál nad Pichertem a pak prohrál s Valtrem. Adam a Martin si opět zahráli finále proti sobě. A zase to byl vyrovnaný zápas na tři sety, kde se tentokrát radoval z vítězství Adam.

Ve čtyřhře David s Mírou vyhráli první kolo na dva sety a postoupili tak do semifinále,kde podlehli Martinovi s Adamem a skončili tak na 3. místě. Ve finále Martin s Adamem nastoupili proti páru Valtr - Pelc. V prvním setu zvítězili celkem jasně. Druhý set byl o poznání těsnější, naštěstí koncovku lépe zvládli naši kluci. A tak mají oba další 1. místo, tentokrát společné.

Výsledky:
Ĉ
Petra Pilarova,
28. 4. 2014 3:46
Comments