Novinky‎ > ‎

Skvělá reprezentace žáků na Oblastním přeboru U13 v Liberci a postup na MČR

přidáno: 5. 11. 2016 5:29, autor: Adam Hájek   [ aktualizováno 17. 11. 2016 12:08 ]
V sobotu 29. října jeli naši nejlepší žáci na Oblastní přebor U13 do Liberce. Nominace na tento turnaj se dělá podle oficiálního českého badmintonového žebříčku, kdy právo účasti má nejlepších 20 hráčů a 20 hráček z celého ústeckého a libereckého kraje.

Od nás si právo startu vybojovalo celkem 9 hráčů z oddílu. Linda Hájková, Tereza Zavadilová, Veronika Pondělíková, Ondřej Běhounek a Ondřej Pálinkáš do Liberce dorazili, ale bohužel z osobních důvodů se Adélka, Anička, Sára a Patrik z účasti omluvili.

Veronika Pondělíková na turnaji této důležitosti spíše sbírala zkušenosti, ale oceňuji, že žádný zápas nevzdávala. Zbylí účastníci si odvezli medaile. Tereza s Lindou mají stříbrnou ve čtyřhře, kdy až ve finále podlehly liberecké dvojici Malcová + Stejskalová.

Ještě úspěšnější byli Ondrové. Oba dva si vybojovali postup na Mistrovství ČR, které se bude konat v Českém Krumlově. O. Pálinkáš se tam probojoval třetím a O. Běhounek skvělým druhým místem.

Menší Ondra zahrál nejhezčí zápas, který jsem od něho viděla proti libereckému Mrskošovi. Díky houževnatosti, koncentraci a pevným nervům se mu povedlo vyhrát 3. set 24 : 22.

Větší Ondra hrál s přehledem všechny zápasy až do finále, kde se lekl jména Rázl a nepředvedl 100% výkon.

Na postup hráčů turnajovým pavoukem se můžete podívat zde.

 Všem medailistům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu. Trenéři z vás mají také radost a ostatním hráčům jdete příkladem. 

P.S: ostatní mohou v tréninku přidat, ať nás jezdí na nejvýznamnější turnaje více.

Comments