Novinky‎ > ‎

Rumburk 2017 první fotky ze soboty a neděle

přidáno: 17. 8. 2017 12:43, autor: Vojtěch Hájek
Tak jsme se tu zašle sešli, na Severu v Rumburku. A badmintonový camp se v sobotu rozjel na plné obrátky. Po prvním obědě se šlo hned na atletiku, následovaly 2,5 hodiny v hale. To jak se máme vidíte na fotografiích v albu. 
Zavedli jsme i nějaké novinky, ne všechny se setkaly s nadšením, ale výkonnosti a soustředění borců na trénink to evidentně prospělo. 
1. K dispozici je v hale velký dávkovač s iontovým nápojem vhodným i pro nejmenší sportovce. Jako prevence dehydratace a vyčerpání. SPOKOJENOST. ¨
2. Každý na začátku dostal jeden nápoj Aloe Vera s širokým hrdlem, aby se mu do láhve dobře čepoval ionťák. SPOKOJENOST, nápoj chutná dobře.
3. Byla vyhlášena celocampová hra o gigantický sportovní pohár (na fotce ho drží Vojtěch O.), kdy se bodují sportovní výkony, hry, ale i pořádek na chatkách. Za to poslední se nic nestrhává, bordel je věc bordelářů, jen se oceňují ti, kteří jsou schopni najít alespoň dvě stejné ponožky. SPOKOJENOST. 
4. Odměny za sportovní soutěže a večerní hry se změnily z nanuků Magnum na proteinové tyčinky (vhodné i pro nejmenší) a gely s rychlou sílou (pro větší). SPOKOJENOST fiftyfifty. 
5. Ranní výběh na kopec Dýmník (stoupání místy až 10%) v 7 hodin. Miminka jen kolem bazénu, ale ve stejný čas. NESPOKOJENOST 97%.
6. Večer všichni odevzdají telefony do centrálního úložiště a budou si před spaním spolu povídat. NESPOKOJENOST, hraničící se zhroucením světa v uspořádání tak jak ho známe a hrozící revolucí. Do úterka všechny náznaky skrytých sabotáží v mančaftu byly již v zárodcích potlačeny nasazením zvýšených tréninkových (třeba brutal kruháč se změnil ze 7 stanovišť na 16 a jel se dvakrát dokola) dávek a už vše šlape jako po drátkách.

FOTO: ZDE

Comments