Novinky‎ > ‎

OP U13 - Most

přidáno: 31. 3. 2014 7:37, autor: Marie Militká
V sobotu 29.3.2014 se v Mostě uskutečnil oblastní přebor kategorie do 13ti let. Náš oddíl reprezentovali: Michal Salava, Lukáš Hahn, Adam Hájek, Petr Bolina, Bětka Dragounová a Linda Hájková. Nikdo na medaili nedosáhl, ale výkony předvedli hezké.

V mixu se nejvíce vedlo Péťovi s Markétkou Kohoutovou (SS Most), když se jim podařilo zvítězit nad párem Kubáček - Líbalová (BK TU v Liberci). Jen těsně uteklo vítězství Adamovi s Julčou Skuhrovou (SS Most), když ve třech setech prohráli se dvojicí Vajsejtl - Hořínková (Slovan Vesec). Bětka s Míšou sehráli také vyrovnaný zápas, ale ponaučení pro příště zní, že vedení 20:16 ještě nic neznamená, protože i to se dá prohrát :( 

O jediný vyhraný zápas ve dvouhře se postarala Bětka, když porazila Štelzigovou (BK TU v Liberci). Ostatní naši zástupci na vítězství nedosáhli, ale za své výkony se stydět nemusí. Především Míša mě potěšil, když sehrál hezký zápas s Davidem Cachem (SS Most).

Ve čtyřhrách se podařilo vyhrát zápas Bětce s Lindou. V dalším kole však zápas vzdaly a postrádal veškerou bojovnost. Doufám, že se holky příště polepší :) Kluci bojovali, ale musí ještě hodně trénovat, aby byli schopni konkurovat ostatním.
Majda Militká
Ĉ
Marie Militká,
31. 3. 2014 7:37
Comments