Novinky‎ > ‎

GP C U17 Most

přidáno: 15. 10. 2014 7:18, autor: Petra Pilarova   [ aktualizováno 16. 10. 2014 0:06 ]
V neděli 12.10.2014 se konal turnaj GP C U17 v Mostě, kterého se za Chemičku zúčastnili Adam Šrámek, Martin Bolina a Kuba Šrejber. 

Hodnocení turnaje podle Kuby Šrejbera:
Turnaj byl docela fajn, zahrál jsem si, ale nešlo mi to. Děkuji za pomoc trenérek. Jejich ochota mi velmi pomohla. Z turnaje mám dobrý pocit, i když jsem se neumístil moc vysoko.

Hodnocení turnaje podle Martina Boliny:
Mix nám šel celkem dobře až na menší chybičky. V singlu bylo hlavní slabinou podání, které se musí ještě zlepšit společně se smečí. V deblu jsme byli vyhecovaní, že jsem prošli až do finále, kde jsem se bál vyhrát. Rady od trenérů pomohli a turnaj jsem si užil.

Hodnocení turnaje podle Adama Šrámka:
V mixu jsme první kolo jednoznačně vyhráli a ve čtvrtfinále na nás čekal nasazený pár číslo 1, který jsme mohli překvapit, ale bohužel se nám to nepovedlo. Ve dvouhře jsem dvěma hladkými výhrami prošel až do semifinále, kde jsem narazil na Vajsajtla z Liberce, který mi ukončil naděje na finále a následný postup na "A". V zápase o třetí místo a prvního náhradníka na republiku jsem bohužel neměl dostatek sil, abych protivníka udolal a skončil jsem teda na 4. místě. Ve čtyřhře jsme dokázali, že jsme nasazení hráči a bez větších komplikací jsme se probojovali do finále, kde naše naděje zarazil pár Král-Vajsajtl a turnaj pro nás skončil na neefektivním 2. místě.

Ĉ
Petra Pilarova,
15. 10. 2014 7:18
Comments