Novinky‎ > ‎

Družstva žáků U15 hrály o víkendu v Teplicích

přidáno: 18. 3. 2017 12:01, autor: Vojtěch Hájek
V sobotu 11. 3. 2017 se naše reprezentace v družstvech kategorie U15 vydala bojovat proti týmům Teplic a Mostu. Bylo to první kolo v letošní sezoně, a tak jsme byli plni očekávání, jak to dopadne. Tlaky na sobě cítili i samotní hráči, kdy některým bylo oznámeno, že v případě prohry se tréninky změní v peklo a milovaný beep test se nebude běhat od května, ale bude nastolen ihned. Metoda cukru a biče zabrala a favorité v zápase proti Teplicím dokázali zvítězit. Byly to v singlech Hájková, Zavadilová a v párových disciplínách Křížová - Zavadilová a Křížová Běhounek. Teplice jsme dokázali přehrát 5:3.
Druhým soupeřem a podle předpokladů o dost náročnějším byl Most. Tam dokázala zabodovat jen děvčata Hájková s Křížovou. Dobrý výkon však předvedli i Běhounek s Pálinkášem ve čtyřhře a Běhounek s Křížovou v mixu. Oba zápasy prohráli jen velmi těsně na tři sety. Přitom oba kluci patří ještě do nižší kategorie U13. Petr Bolina ve svých zápasech předvedl také pěknou hru.
Za předvedené výkony a dobrou reprezentaci klubu všem hráčům patří od trenérů a vedení klubu Velký dík a těšíme se na příště.Comments