Novinky‎ > ‎

Bronz ze Super Stars Junior Cupu

přidáno: 21. 5. 2014 0:55, autor: Marie Militká   [ aktualizováno 21. 5. 2014 1:25 ]
   
Bětka - 3. místo :)
V neděli 18.5.2014 se konal tradiční turnaj kategorie U9 a U11 v Mostě. Náš oddíl reprezentovali Bětka Dragounová, Mára Oros, Dáňa Oros a Páťa Valjent. 


    Bětka hrála v kategorii do 11 let. Základní skupinu dokázala vyhrát, i když proběhlo menší zaváhání proti Štelzigové (BK TU Liberec), se kterou remizovala. V pavouku nastoupila proti Vokurkové (BK TU Liberec), kterou bez problémů dokázala porazit :) V semifinále však nestačila na Hořínkovou (Slovan Vesec), která turnaj ovládla bez ztráty setu. I tak z toho bylo hezké třetí místo :)

    Mára hrál také v kategorii do 11 let. Ve skupině zvítězil, stejně tak jako Bětka. V pavouku šel v prvním zápase na Páťu, který postupoval ze skupiny z druhého místa. Kluci sehráli hezký zápas, ale vítězně z něho vyšel nakonec Mára, když měl více štěstí v koncovkách (21:19, 21:18). Dále nastoupil na pozdějšího finalistu Psotu (SS Most), který byl již nad jeho síly. Márovi se však nemůže upřít bojovnost, se kterou do zápasu šel :)

    Posledním zástupcem byl Dáňa, který jel sbírat turnajové zkušenosti. Hrál v kategorii U9. Dáňa hrál pro pobavení svoje i publika. Radost po vyhraném míčku byla neskutečná :)) 

    Všichni obdrželi věcné ceny a diplomy, Bětka jako bonus pohár :) Myslím, že to byl vyvedený turnaj :)

Fotky zde: 
http://majda-militka.rajce.idnes.cz/Super_Stars_Junior_Cup_U9_U11
Majda Militká
Comments