Novinky‎ > ‎

3x bronz z GPC U19

přidáno: 14. 4. 2014 5:55, autor: Marie Militká   [ aktualizováno 14. 4. 2014 6:04 ]
V neděli 13.4.2014 jsme se vydali do Liberce na poslední céčka 19tek v této sezóně. Náš klub reprezentovali 4 hráči: Martin Málek, Adam Plzák, David Hrdlička a já (Majda Militká).

První bronz jsme získali v mixu, kde jsem společně s Martinem prošla do semifinále. Porazili jsme páry Ondrášek-Štroblová a Vajsejtl-Psotová. Nad naše síly však byli Klimeš-Slatinská. Adam si zahrál se Skuhrovou (SS Most). V prvním kole podlehli páru Koňas-Hrbáčková ve třech setech. David si mixa kvůli nedostatku holek nezahrál.

Ve dvouhře si nejlépe vedl Martin, který došel mezi osm nejlepších. Podlehl po vyrovnaném boji Koňasovi (Slovan Vesec).

Ve čtyřhrách jsme získali zbývající dva bronzy. Jeden jsem získala já společně s Martinou Ottovou (Goram Teplice), když jsme porazily Dobiášovou a Paurovou. O postup do finále jsme těsně prohrály s dvojicí Slatinská-Lavičková, kdy rozhodla až koncovka třetího setu 19:21. Mezi kluky bojovali o postup do semifinále Adam s Martinem proti Davidovi s Valtrem (Goram Teplice). Šťastněji odcházeli Martin s Adamem.

Zažili jsme zajímavou cestu, kdy auto odmítalo jet rychle a bubnovalo nám do rytmu. Kluci to nazvali datlem na střeše. Sice jsme značně zdržovali provoz, ale dorazili jsme všichni ve zdraví :D
Majda Militká
Ĉ
Marie Militká,
14. 4. 2014 5:55
Comments